İnegöl Astana Modern Koltuk Takımı

inegöl mobilya 0 yorum  0 yorum  |  Yorum Yap
KDV Dahil: 6.750,00TL

Ürün Kodu: İ-0052

Miktar:

Astana Modern Koltuk Takımı; 2 adet 3'lü ve 1 adet berjerde oluşan bir koltuk takımı ürünümüzdür. 3'lü kapitoneli koltuk iskeleti gürgen ağacından oluşmaktadır. Koltuk döşemesi nubuk kumaş ile kaplıdır. Müşterilerin talebi ve istekleri doğrultusunda istediği kumaş ve renk ile değiştirilmektedir. 

Koltuk döşemelerinde kullanılan süngel 16 cm'lik 30 HR soft sünger kullanılmıştır ve oldukça rahat bir üründür. Oturmada konforun rahat bir şekilde hissedilebilmesi için yay desteği mevcuttur. Cila renginde de değişim yapılabilmektedir. 3'lü diğer koltuğun iskeleti de gürgen ağacından yapılmaktadır. Koltuk kazayağı desenli kumaş ile kaplıdır. Kapitoneli koltukta olduğu renk değişimi ve kumaş değişimi mevcuttur. Sırt bölümünde seyyar yastık bulunmaktadır. 

Berjer de diğer koltuklardaki aynı özellikleri bulundurmaktadır. Berjerlerin döner özelliği vardır. Tercihe göre de sabit bir şekilde de yapılabilmektedir. 2 adet 3'lü koltuklarda sırt atlama mekanizmalı yatak özelliği bulunmaktadır. 

Salonlarınızda konforunuza düşkünseniz Astana Modern Koltuk Takımı tercih edeceğiniz ürünlerimizden biridir. Özel tasarımları ve konforu ile hem siz hemde gelen misafirleriniz konfor açısından oldukça rahat edeceksiniz. Temizlği ve kullanımı oldukça kolay bir üründür. Salonlarınızda hem şıklığı hemde konforu aynı anda yaşamanız mümkündür. İnegöl Mobilya Vadi'nin en çok satışını yaptığı bir üründür. 

Astana Modern Koltuk Takımı'nın haricinde müşterilerimizin beğenisine sunduğumuz; Auro Koltuk Takımı, Astana Blue Koltuk Takımı, Lina Koltuk Takımı gibi birçok ürünümüz bulunmaktadır. 

Müşterilerimizin ihtiyaçları ve beklentileri doğrultusunda Koltuk Takımları ürünlerini çeşitlendirmekteyiz. İletişim bilgilerimizden bizlerle irtibata geçip daha detaylı bilgi alabilirsiniz. 

 

TEKNİK ÖZELLİKLER
Özellik Açıklama
Takım İçeriği  2 Adet 3lü Koltuk Ve 1 Adet Berjerden Oluşmaktadır. 
Kapitoneli 3lü Koltuk  İskeleti Fırınlanmış Gürgen Ağacıdır. Üzerinde Kullanılan Kolay Temizlenebilen  Nubuk Kumaştır. Müşteri Talebine Göre Renk Değişimi Mevcuttur. Uzaktan Satışlarımızda Müşterimiz Sipariş Verdikten Sonra Adresine Kumaş Kartelası Göndererek İstediği Kumaş Ve Rengi Tercih Edebilmektedir. Kullanılan Sünger 16 cmlik 30 HR soft Süngerdir.  Oturumlar Konfor Artırılması İçin Yay Desteklidir.  Cila Rengi Değişim Yapılabilir. 
Düz 3lü Koltuk  İskeleti fırınlanmış Gürgen Ağacıdır. Üzerindeki Kumaş Kazayağı Desenli Keten Kumaştır. Müşteri Talebine Göre Renk Değişimi Mevcuttur. Sırtta 2 Adet Seyyar Yastık vardır. Uzaktan Satışlarımızda Müşterimiz Sipariş Verdikten Sonra Adresine Kumaş Kartelası Gönderere İstediği Kumaş  Ve Rengi Tercih Edebilmektedir. kullanıla Sünger 16 CMlik 30 HR Soft Süngerdir. Oturumlar Konfor Artırılması İçin Yay Desteklidir. Cila Renk Değişim Yapılabilir. 
Berjer  İskeleti Fırınlamış gürgen Ağacıdır. Üzerindeki Kumaş Kolay Temizlenebilen  Nubuk Kumaştır. Müşteri Talebine Göre Renk Değişimi Mevcuttur. Ayak Cila Rengi Değişim Yapılabilir. Berjerde Döner Özellik Vardır. Tercih Edilirse Sabitte Yapılabilir. 
Yatak Özellği  2 Adet 3lü Koltukta da Sırt Atlama Mekanizmalı Yatak Özelliği Vardır. 
Bakım   Nemli Bir Bez İle Silerek Temizliğini Yapabilirsiniz. Direk Güneş Işığından Kaçınınız. Çamaşır Suyu Ve Benzeri Gibi Ağartıcı Temizlik Ürünleri Kesinlikle Kullanmayınız. Hiçbir Döşemelik Kumaşta Yıkama