Şartlar ve Koşullar

GİZLİLİK KULLANIM VE ŞARTLARI  

İnegöl Mobilya Vadi Olarak internet üzerinden alışverişin yaygınlaşması her zaman amaçlarımızdandır. Bu amacın gerçekleşmesinin en önemli engellerden biri de internet kullanıcılarının web sitelerinden yapılan alışverişi güvenli bulmaması olmuştur. 

biz bu güveni sağlamak için, bütün e-ticaret sitelerinde olduğu gibi, sitemizden gerçekleştireceğiniz siparişlerin güvenli sayfalardan yapılmasını sağlıyoruz. bütün sipariş aşamaları tamamen RapidSSL marka 128 BİT SSL Güvenliği altındaki sayfalardan gerçekleştirilmektedir. Sipariş aşamalarına geçtiğimizde adres bölümünün https:// başladığını göreceksiniz. Bu yaptığınız alışverişin tamamen güvenli bir ortamda gerçekleştiğini gösterir. Sipariş aşamalarında kullandığımız kredi kartı bilgileriniz sunucularımızda tutulmamaktadır. Yapılan işlemin mağazalardan yaptığınız işlemle arasında hirbir fark yoktur. Biz kart numaranızın sadece ilk 4 ve son 4 rakamını görürüz. Bu kayıtlarda bize bankamız tarafından sağlanmaktadır. 

Ziyaretçiler bazı internet sitelerinde muhattap bulamamaktadırlar. ilgili alışveriş sitelerinde iletişim için bir iletişim numarası olmadığı gibi ziyaretçiler gönderdiklere maillere cevapta alamamaktadır. Bu da ziyaretçiler üzerinde bu siteyle ilgili İNEGÖL MOBİLYA VADİ bünyesinde yer alan müşteri hizmetleri departmanı ile siz değerli ziyaretçilerimize sürekli ve kaliteli olarak hizmet vermek için çalışmakatadır. Site ziyaretçilerinden gelen mailleri mümkün olan en kısa sürede cevaplamaya gayret etmekteyiz. Ayrıca müşteri hizmetleri departmanındaki arkadaşlarımızı telefonlada siz değerli ziyaretçilerimizin aklına takılan soruları cevaplamaya çalışmaktadırlar. Müşteri hizmetlerine ve satış temsilcilerimize Hafta Sonu dahil Türkiye'nin heryerinden iletişimdeki numaralardan ulaşabilirsiniz. Web sitemizden bize ulaşabileceğiniz her türlü iletşim kanalı Tel, adres, mail v.s. bulabilirsiniz. Haftanın 7 günü sanal mağazamızı ziyaret edebilir, bizi daha yakından tanıyabilirsiniz. inegöl mobilya

Sanal mağazamız haftanın 7 günü ve Cumartesi günü 09:00 - 22:00 arası ve Pazar günleri de 11:00 - 22:00 arası açık bulunmaktadır. Bahsedilen mesai saatleri içerisinde satış temsilcilerimiz veya yetkililerimizle telefon bağlantısı kurabilirsiniz. Sizi aramamız için telefon numarası bırakıabilir veya 24 saat e-mail ile iletişim kurabilirsiniz. E- postalarınız mümkün olan en kısa sürede cevaplanmaktadır. Yine de internetten kredi kartınla alışveriş yapmaktan çekiniyorsanız bize telefon ediniz. Müşteri temsilcilerimiz siparişleriniz için size yardımcı olacaktır.