10 ADIMDA 2019 'UN MODERN ŞIK iNEGÖL MOBİLYALARI İLE EV DİZAYNI

Published In: İnegöl Mobilya

2019 Yılı Modern Mobilya Modelleri Tüm Asilliği İle İnegöl Mobilya Vadi 'de Sizleri Bekliyor

Yeni evlenecek iseniz veya yeniden ev dizaynı düşünceniz var ise farklı tasarımda ki İnegöl Mobilya Vadi stilleri arasında kaybolabilirsiniz. Evinizi bu stillerden hangisine göre döşeyeceğinize karar verirken kısa bir araştırma yapmanız işinizi daha da kolaylaştıracaktır. Biz de bu yazımızda sizin için modern ev döşeme ile ilgili küçük fikirler vermek için bazı ip uçları derledik.

 

2019 'un Modern en şık İnegöl mobilya modelleri dekorasyon da daha sakin, sade ve kullanışlı olmasıyla herkesin beğenisini kazanmıştır. Peki bu uyumu ve sadeliği nasıl yakalayabiliriz? Birkaç maddeyle evinizi nasıl modern dekore edebilirsiniz gelin birlikte göz atalım.

 

 

 • Sıfırdan ev Dekore ediyorsanız aslında işiniz çok daha kolay; Baştan sona modern mobilyalar, duvar kağıtları, aksesuarlar kullanarak modern görüntü yapısını elde edebilirsiniz. Böyle bir imkânınız yoksa var olan eşyalarınıza sade aksesuarlar, tablolar kullanarak küçük dokunuşlarla modern bir hava katabilmeniz de mümkün.

 

 • Çağımız Teknoloji devri İnternet üzerinde küçük bir araştırma yaptınız ve karşınıza binlerce dekorasyon ürünleri ve ev stili önerileri çıktı öyle değil mi? Bunların hepsi de o kadar güzel ki insanın her birini alıp evinin bir köşesine iliştiresi geliyor. Ancak modern ev dekorasyonu bu güzel eşyalar arasında kaybolmayı değil denge kurmaktır bu ince çizgiyi asla atlamamak gerekiyor. Yani kullanılacak her şey ne az ne de çok fazla olacak. Bu dengeyi sağlarken dikkat edilmesi gerekenleri size birkaç maddeyle aktaralım.

 

 • Evinizi modern zamanın stiline uygun dekore ederken yer döşemeleriniz konusunda kararsız kalabilirsiniz. Fazlaca tercih edilen doğal ahşap döşemeler daha çok klasik tarzı yansıttığı için modern dekorasyonunuza fazla uyum göstermeyecektir. Peki farklı bir yer döşemesi seçmeye ne dersiniz? Mermer ve granit artık mutfak tezgahları ve banyo duvarları dışında yer döşemesi olarak da kullanılmaya başlandığına göre bu modadan faydalanmak şart oldu.
 • Duvar renginize yakın tonlarda ince koyu damarları olan mermer ya da granit bir yer döşemesi evinize oldukça şık bir hava katacaktır.
 • Bütçeniz elveriyorsa çok kısıtlı değilse yer döşemesinin yanı sıra süpürgelik kısmına denk gelen yerlere yaklaşık on santimetre genişliğinde oniks mermer döşeterek altına ışık taktırarak meç edebilirsiniz. Böylece son zamanlarda oldukça talep gören oniks mermerin yarı geçirgen özelliğinden faydalanarak hoş bir yer ışıklandırması yapabilirsiniz.

 

 • Modern ev dekorasyonu planlarınızın arasında duvar renginizi değiştirmek de varsa yine temel renginizle aynı düz bir duvar kâğıdı tercih edebilirsiniz. Böylece odanızdaki sakinliği ve bütünlüğü koruyabilirsiniz.
 • Evimizin temel öğelerinden birisi de şüphesiz pencerelerimizi örten perdelerimiz. Modern bir ev dekorasyonu çabası gösterirken, sadeliğin dışına çıkmamak için perdelerinizde renk seçimini çelik mavisinden yana kullanabilirsiniz Tek renk desensiz ya da küçük geometrik desenleri bulunan perdeler bu konuda doğru tercihler olacaktır.

 

 • Açık renkte seçtiğiniz koltuklarınızı daha canlı tonlarda kırlentlerle tamamlayabilirsiniz. Eğer Kanyon Artdeco Koltuk Takımı 3+3+1 gibi beyaz tonlarda bir koltuk takımı tercih ettiyseniz, pas renginde birkaç küçük kırlentle tamamlamak iyi bir fikir olabilir.

 

 • Bulunduğunuz dönemde moda olan veya en sevdiğiniz sakin renklerden birini temel renginiz olarak belirlemelisiniz. Dekore edeceğiniz odadaki büyük parçaları bu renkten seçebilir, temel renginize uygun birkaç rengi de küçük aksesuarlarınız ile tamamlayabilirsiniz.

 

 • Modern ev dekorasyonu yaparken sakinlik ve sadelik esas alınmalıdır. Elbette bu boğuk ve ruhsuz bir eve sahip olacağınız anlamı taşımıyor. Duvarlarınızı biraz hareketlendirmeye ne dersiniz? Yağlı boya tablolar kullanarak bu alanı çok daha şık bir hale getirmeniz mümkün. Burada yemek odası takımınızın aynaları da kurtarıcı olabilir. Tıpkı Ala Bakır Yemek Odası Takımında olduğu gibi…

 

 

 • 2019 moda ev ürünü Mermer ! Bu sebeple mermer desenine sahip bir orta sehpa ile örn ; Artdeco Siyah Orta Sehpa İnegöl mobilya modellerinde en doğru tercih ile dekorasyonu tamamlamak iyi bir fikir olacaktır. Ayrı modern bir vazo içerisine koyduğunuz bambularla ortama doğallık sağlayabilirsiniz. Modern dekorasyon yaparken aksesuar sayısını az tutmanız ortamdaki fazla dağınıklık ve kargaşaya sebebiyet vermeyecektir.

 

Son olarak yine bu yılın modası olan aynaları küçük bir duvarınıza döşemeye ne dersiniz? Geometrik şekilli aynalar, odanızı hem olduğundan daha geniş gösterecek hem de pencerelerden giren ışığı yansıtarak odanıza ferah ve oldukça aydınlık hava katacaktır. Ayrıca Doğal ışıktan daha fazla yararlanmanıza olanak sağlayacaktır.

Birbirinden farklı dekorasyon önerileri için diğer blog yazılarımıza da göz atabilirsiniz.

 

Daha Detaylı Bilgi ve İletişim İçin İletişim Bölümünden Bizlere ulaşarak Birbirinden Şık ürünlere Sahip Olabilirsiniz. İnegöl Mobilya Vadi farkı ile Tüm Türkiye'ye Ücretsiz Kargo ve En uygun fiyat avantajları ile bir tık uzağınızdayız.